Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz ?

En özel anlarınızda yanınızdayız. Her şey bu kadar mükemmel düşünülmüşken Başak Yemek size özel menüleriyle mükemmeliğinize eşlik ediyor.

Mutfağımızda hijyen & kalite ve dengeli beslenme değerlerine uygun olarak hazırlanan birbirinden lezzetli ve sağlıklı yemeklerimiz, Ankara’nın merkez semtlerine günlük olarak ulaştırılmaktadır. Günlük reçetelerimiz ile hazırlanan taze ve sıcak yemeklerimizi özel sevk araçlarımız ile sofralarınıza getiriyoruz.

Başak Yemek mutfağında, sorumlu Gıda Mühendisi ve Aşçılarımız tarafından haftalık olarak hazırlanan menülerimiz; kalori ve besin değerleri dikkate alınarak özenle hazırlanmaktadır. Lezzetli bir yemeğin masanıza gelmesi için, Türkiye’nin marka bilinirliği yüksek en iyi tedarikçileri tercih ediyor, en sağlıklı ve kaliteli malzemelerini kullanıyoruz. Uzman ellerde usta aşçılarımız tarafından, Başak Yemek özeni ile her sabah özenle pişirip hazırlıyoruz.

Hammadde girişinden yemeğin sizlere servis edilmesine kadar, üretimin müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde olmasına, büyük bir özen gösteriyoruz.

Günümüzde toplu yemek önemli bir ihtiyaç oluşturmaktadır.

Bazen bir düğün yemeği, bazen bir iftar yemeği, bazen de taziye yemeği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Başak Yemek Bilgi, Birikim ve Tecrübesi ile;

hizmetlerini lezzetli, ekonomik ve en güzel şekilde organize ederek unutulmaz kılıyoruz.